Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Złotokłos

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 249 000 zł217,16 m² 5 751,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

1 249 000 zł I Sprzedaż I 217,16 m2 I Lokal w domu dwulokalowym I Złotokłos I Gm. Piaseczno oferta bez podatku pcc! kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencji! zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Złotokłos,mazowieckie

1 990 000 zł450 m² 4 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

- - - - - - - english description below - - - - - - - Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w Złotokłosie, gdzie przestrzeń, zieleń i prywatność tworzą spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka budowlana

Złotokłos,mazowieckie

999 000 zł7 600 m² 190,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 7600 m2 położona w miejscowości Złotokłos gmina Piaseczno (na granicy z Henryków-Urocze). Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

825 000 zł3 300 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z w miejscowości Korzeniówka. Jest to działka o powierzchni 3300 m2 położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z tarasem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 420 000 zł239 m² 5 941,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 67 osobowej rodziny. Budynek niepodpiwniczony, wybudowany metodą tradycyjną, ocieplony styropianem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 800 000 zł320 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na wyjątkowej działce leśnej! Szukasz miejsca, które zapewni Ci przestrzeń, komfort i niezależność? Ta nieruchomość to doskonała alternatywa dla mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 745 m² 389,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1745 m , położona w miejscowości Złotokłos, gmina Piaseczno. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Złotokłos,mazowieckie

2 399 000 zł260 m² 9 226,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny znajdujący się w Złotokłos w gminie Piaseczno. Dom o powierzchni 230 m składa się z 5 pokoi i wybudowany w 2025 roku. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Piaseczyńska

Złotokłos,mazowieckie

1 267 410 zł7 723 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 7723 m2 w Złotokłosie. : dla kogo? Dla osób poszukujących niebanalnej działki z prywatnym dostępem do rzeki : Atuty: podwarszawski Złotokłos. Idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

2 399 000 zł260 m² 9 226,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prezentujemy wyjątkowy, nowo wybudowany dom o architekturze opartej na popularnym projekcie "riwiera 3", idealnie wkomponowany w otoczenie. Nieruchomość położona jest na przepięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 710 900 zł256 m² 6 683,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:908 m²

oraz podatku pcc Na sprzedaż dwa nowoczesne domy wolnostojące projektu tytan, budowane z wysokiej klasy materiałów. Powierzchnia użytkowej 203m2, powierzchni całkowitej 256m2 256,49m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Piaseczyńska

Złotokłos,mazowieckie

1 400 000 zł243 m² 5 761,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Na sprzedaż dom położony w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie stawów i pól. Złotokłos to miejscowość, która dzięki swojemu położeniu zapewnia doskonałe warunki do życia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Piaseczyńska

Złotokłos,mazowieckie

1 850 000 zł240 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w zielonej okolicy w miejscowości Złotokłos, z szybkim dojazdem do Warszawy. Parametry nieruchomości: powierzchnia domu: ok. 240.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

415 000 zł1 414 m² 293,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Złotokłos w gminie Piaseczno. Działka ma powierzchnię 1414 m2, kształt prostokąta o wymiarach 47 x 30 m i położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 221 000 zł3 700 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa - działka ewidencyjna nr 436/3, obręb Złotokłos - o powierzchni 3 700 m , objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 842 500 zł5 500 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Inwestycja w Otulinie Lasu: działka 5500 m pod 5 Domów Dwulokalowych Złotokłos Szukasz gruntu pod kameralną inwestycję deweloperską? Oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. 3 Maja

Złotokłos,mazowieckie

1 100 000 zł105 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronna działka o powierzchni 900 m w samym sercu Złotokłosu to największy atut tej nieruchomości. To idealne miejsce na ogród, strefę wypoczynku czy dodatkowe zabudowania. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł3 100 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

English Version Below Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 3100 m sąsiadującą bezpośrednio z luksusowym domem Avenue Estate, tworząc wyjątkowy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł4 960 m² 282,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Złotokłosie, położonej 26 km / 26 minut od Mokotowa. Lokalizacja: położona w cichej i zielonej części Złotokłosu, zaledwie 30 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 850 000 zł240 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Odkryj wyjątkową nieruchomość, która łączy komfortowe życie w otoczeniu natury z błyskawicznym dojazdem do Warszawy! Prezentujemy przestronny dom o powierzchni 240 m , dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Wojewódzka

Złotokłos,mazowieckie

1 710 000 zł256,49 m² 6 666,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

W centrum Złotokłosu, na wyjątkowej działce o powierzchni 900 m , otoczonej starym drzewostanem, powstaje dom jednorodzinny o nowoczesnej architekturze - tytan 3, wariant C. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom wolnostojący Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Rezydencja w Korzeniówce: las za oknem, warszawa w 20 minut Szukasz domu, który oferuje przestrzeń, intymność i bezpośredni kontakt z naturą? Odkryj wyjątkową posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Złotokłos,mazowieckie

599 000 zł3 800 m² 157,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 3800 m2 położona w miejscowości Złotokłos gmina Piaseczno (na granicy z Henryków-Urocze). Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 250 000 zł217 m² 5 760,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Versus Nieruchomości proponuje do sprzedaży nową Inwestycję która składa się z 6 lokali w 3 budynkach bliźniaczych. Każdy lokal to niezależny dom o powierzchni całkowitej 217,16.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł994 m² 523,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ogrodzona działka budowlana w Złotokłosie (gmina Piaseczno) usytuowana wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Wszystkie media przy działce, tj. woda, kanalizacja, gaz, prąd, telefon.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł2 500 m² 292 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 199 m² 350,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Złotokłosie o powierzchni 1199 m2. W bliskiej odległości las. Dojazd do działki z drogi wewnętrznej do której zagwarantowany jest udział.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

2 250 000 zł300 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego wolnostojącego w stanie deweloperskim z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona

Złotokłos,mazowieckie

2 450 000 zł24 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Złotokłos K. Piaseczna. Działka inwestycyjna 2,5ha, 100zł/m2. Działka zlokalizowana przy drodze asfaltowej w otoczeniu terenów zielonych, zbiorników wodnych i terenów zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pokój Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 200 zł25 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Wynajmę pokój za kwotę 1200 zł w domu 3 piętrowym plus halę z biurem za dodatkową opłatą na życzenie z dwoma niezależnymi wejściami. Dom znajduję się w Złotokłosie na ul :.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

70 000 zł330 m² 212,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na relaks blisko Warszawy! Na sprzedaż działka rekreacyjna w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym Złotokłos w miejscowości Szczaki tylko 4 km od Alei Krakowskiej i ok. 30 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Złotokłos +1 km

3 787 500 zł15 150 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Trzy działki budowlane z możliwością podziału po 1000m2 (jest wstępny podział), położone w Szczakach koło Złotokłosu. Wszystkie media (prąd, gaz, woda) dostępne w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Złotokłos +1 km

289 000 zł900 m² 321,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

289 000 zł I sprzedaż I 900M2 I działka I szczaki I piaseczno I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Szczakach, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Złotokłos +1 km

4 200 000 zł14 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny O powierzchni 1,4 ha Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 14 000 m2, położony w odległości 500 m od węzła trasy S7 Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Złotokłos +1 km

412 500 zł1 250 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój dom w sercu natury Wyjątkowa działka 1250 m w Korzeniówce Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię śpiew ptaków, a zapach lasu towarzyszy Ci przy pierwszej filiżance kawy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Złotokłos +2 km

412 500 zł1 250 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Złotokłos +2 km

Rynek pierwotny

Dom Marylka

Marylka

661 229 zł95,59 m² 6 917,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:149 m²

661 229 zł | sprzedaż | 95,59 m2 | Segment środkowy | Marylka | gmina Tarczyn bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Opłata rezerwacyjna 1%! 0% prowizji! Wpłaty na rachunki powiernicze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Złotokłos +2 km

490 000 zł1 015 m² 482,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną z domem do rozbiórki pow ok 100m2 Działka ogrodzona Wjazd od Drogi Wojewódzkiej 876 950m od zjazdu z trasy s7(ruda). W okolicy Szkoła Podstawowa Sklep oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Złotokłos +2 km

145 000 zł1 010 m² 143,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Marylka, gmina Tarczyn, nr ew. działki 3/2, rejon ulicy Przy Kolejce (po drugiej stronie torów Kolejki wąskotorowej). Pow. działki: 1010 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Złotokłos +2 km

Działka

Marylka

455 000 zł1 211 m² 375,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

455 000 zł | sprzedaż | 1211 m2 | działka | marylka | gmina tarczyn Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1211 m2 w miejscowości Marylka, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Złotokłos +2 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij